Prowadzenie fanpage na Facebooku

Zwiększ efektywność działań i zdobądź nowych klientów na Facebooku.

Korzyści z obecności
na Facebooku

Wzrost sprzedaży

Prowadzenie Facebooka jest kolejnym kanałem, gdzie klient zapoznaje się z ofertą, produktem Twojej firmy. Pozwala to jednocześnie na przekierowanie ich na stronę www i zwiększyć na niej ilość odwiedzin.

Kanał kontaktu z klientem

Prowadzenie fanpage na Facebooku pozwoli Ci nawiązać bliską relację fanami firmy. Dzięki temu, że jesteś blisko klientów, możesz pozyskać ich lojalność, co na pewno przełoży się bezpośrednio na sprzedaż.

Potencjał reklamowy

Reklama na Facebooku jest formą promocji, która pozwoli dotrzeć Ci do grupy docelowej i pozyskać dla firmy nowych klientów. Dodatkowo narzędzia prawidłowego targetowania reklam pozwolą zaoszczędzić Ci budżet.

Budowanie wizerunku firmy

Prowadzenie fanpage dobrze wpływa na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Pokazanie swojej marki na Facebooku pozwoli Ci dotrzeć do większej ilości osób i zwiększyć jej rozpoznawalność.

Jak wygląda
współpraca z nami?

Do współpracy z naszymi klientami podchodzimy bardzo indywidualnie. Każde działanie dopasowujemy do Twoich potrzeb i budżetu, którym dysponujesz. Pomagamy kompleksowo, bo wiemy, że tylko wtedy nasze działania przyniosą zadowalające efekty.

Brief

01

Zapoznanie się z Twoją firmą, to kluczowy element do dalszych działań. Dlatego tak ważne są dla nas informacje jak wyglądało dotychczasowe prowadzenie fanpage na Facebooku, jakie są działania konkurencji, jaki jest wizerunek firmy, a także jakie są Twoje cele.

Strategia

02

Informacje, które uzyskamy dzięki rozmowie, pozwolą nam określić mierzalne cele dla Twojej firmy i przygotować dopasowaną strategię. Ustalamy także harmonogram naszych działań, by wszystko było uporządkowane i przyniosło jak najbardziej efektywne rezultaty.

Wdrożenie działań

03

Nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie z realizacją strategii działań, ponieważ zapewnimy Ci wdrożenie wszystkich planów. Prowadzenie fanpage na Facebooku wymaga także działań promocyjnych, dlatego zapewnimy Ci także skuteczną kampanię.

Monitoring i raportowanie

04

Warto śledzić to co mówią o firmie konsumenci i wchodzić z nimi w interakcję. Pozwoli to pozyskać nowych klientów na fanpage firmy. Możesz też być pewny, że o wszystkich realizacjach naszych działań i postępach będziesz na bieżąco informowany.

zakres usług

Jakie usługi oferujemy?

Aby prowadzenie fanpage na Facebooku przyniosło korzyści, potrzebna jest kompleksowa obsługa i przemyślane działania. Dla nas są to dwa najważniejsze elementy do zbudowania zaangażowanej społeczności wokół Twojej firmy i wygenerowania jak najlepszych efektów.

ikona strategia social media

Strategia działań

Poznając Twoją firmę, jej grupę docelową, potrzeby możemy zaprojektować szytą na miarę strategię działań. Wyznaczymy mierzalne cele i wybierzemy najlepsze narzędzia do ich realizacji.

ikona tworzenie prowadzenie fanapge

Obsługa fanpage

Zawsze zapewniamy realizację zaplanowanej strategii, moderację komentarzy, nawiązywanie kontaktów z odbiorcami firmy. Stworzymy także oprawę wizualną treści by jak najlepiej współgrała z marką.

ikona Kampanie reklamowe na facebooku

Kampanie reklamowe

Wykorzystując rozbudowany system reklamowy na Facebooku możesz poprzez prowadzenie fanpage dotrzeć ze swoją ofertą czy produktem do klientów idealnie dopasowanych do Twojej firmy.

ikona konkursy na facebooku

Obsługa konkursów

Chcesz dotrzeć do nowych klientów albo podziękować swoim fanom? Warto pomyśleć wtedy o przeprowadzeniu konkursu z Twoim produktem, a my pomożemy Ci w tym zadaniu.

ikona analiza social media

Analityka social media

Na bieżąco analizujemy efekty naszych działań i przedstawiamy cyklicznie wszystko w raporcie. Jeżeli uważamy, że należy z czegoś zrezygnować lub coś wprowadzić, to od razu o tym informujemy.

ikona strategia kryzysowa social media

Zarządzanie kryzysowe

Praca nad firmą, to często myślenie kilka kroków na przód, dlatego w naszej strategii uwzględniamy działania z zakresu zarządzania kryzysowego, by wizerunek Twojej marki nie został nadszarpnięty.

Rozpocznij działania marketingowe na Facebooku!