marketing dla deweloperów i nieruchomości

Zbuduj sprzedaż, odkrywając
potencjał marketingu online

ikona naming

Korzyści dla deweloperów

Jesteś obecny w branży i chciałbyś rozbudować kanał sprzedaży? Zobacz jakie korzyści możesz uzyskać inwestując w marketing dla deweloperów.

  • Łatwiejsze dotarcie do grupy docelowej.
  • Zwiększenie rozpoznawalności firmy.
  • Zmniejszenie kosztów pozyskania klienta dzięki pozycjonowaniu.
  • Wsparcie sprzedaży online działaniami marketingowymi.

Jakie działania
oferujemy?

Kreacja graficzna

Dzisiaj wyróżnić się na rynku nie jest łatwo, dlatego warto zadbać o odpowiedni branding. Tworzymy dla firm deweloperskich i ich inwestycji wyrazisty wizerunek, logo oraz identyfikację wizualną. Przygotowujemy także projekty przeznaczone do druku.

Strony www dla deweloperów i inwestycji

Jeżeli chcesz pokazać swoją firmę i jej inwestycje musisz posiadać odpowiednio zaprojektowaną stronę internetową. Dzięki temu dotrzesz do swojej grupy docelowej i zwiększysz sprzedaż online.

Działania marketingowe

Marketing dla deweloperów stanowi jedną z kluczowych ról wspierających sprzedaż. Pokażemy Ci jak dzięki pozycjonowaniu możesz zaoszczędzić budżet przy pozyskiwaniu nowych klientów.

Działania wizerunkowe

Aby klienci zainteresowali się Twoją firmą, potrzebujesz zadbać także o jej wizerunek. Dzięki działaniom public relations pomożemy Ci świadomie nim zarządzać, zapobiegać negatywnym opiniom i pozyskać nowych klientów.

marketing dla porównywarki deweloperów

Nasze realizacje

Obsługa marketingowa Flateo.pl

,,Agencja interaktywna Widely pomogła mi zwiększyć widoczność mojego portalu w wyszukiwarce. Dzięki temu dotarłem do nowych klientów. Zwiększyła się także konwersja na stronie, co przełożyło się na wzrost przychodów." - Szymon Karwasz, Flateo.pl

  • Zwiększyliśmy widoczność w wyszukiwarce z 6 do ponad 320 słów kluczowych wciągu 8 miesięcy.
  • Pozyskaliśmy ruch na stronie i zwiększyliśmy go o 881%.

Pozyskajmy nowych klientów dla Twojej firmy!