Strony Internetowe Wrocław

Dbamy o najmniejszy szczegół.

Research

Aby zaprojektować odpowiednią stronę www zawsze zaczynamy od analizy i badania konkurencji oraz potrzeb biznesu. Dane te są dla nas bardzo ważne, dlatego przywiązujemy do nich dużą wagę.

UX Design

Stawiamy na to, by strona była zaprojektowana w spójny i przejrzysty sposób. Budujemy persony, wyznaczamy główne cele strony www i opracowujemy każdy aspekt korzystania z niej.

Makiety funkcjonalne

Projektujemy funkcjonalne szkice strony internetowej wraz z opracowanymi interakcjami poruszania się potencjalnych odbiorców. Daje to pogląd na stronę przed rozpoczęciem prac graficznych.

Projektowanie stron internetowych

Atrakcyjny wygląd strony to jeden z najważniejszych elementów. To właśnie na podstawie tego, jak od strony graficznej wygląda strona internetowa, klienci oceniają usługi.

W naszych projektach stawiamy na nowoczesny design i tworzymy layouty zgodne z najnowszymi trendami, które zapadają w pamięć. Zawsze jednak pamiętamy o tym, by grafika prawidłowo działała i realizowała zakładane cele.

Kodowanie strony www

Kiedy projekt graficzny jest już gotowy, kolejnym etapem jest zakodowanie grafiki. W swoich realizacjach nie korzystamy z darmowych szablonów, struktura strony zawsze jest pisana od podstaw. Korzystamy także z najnowszych standardów i technologii.

Projektując strony internetowe bardzo mocno zwracamy uwagę na responsywność. Gwarantujemy dzięki temu użytkownikom swobodę przeglądania na każdym urządzeniu mobilnym. Kod każdej strony www piszemy zgodnie z wytycznymi Google, co pozwala na lepszą optymalizację strony.

Chcesz zobaczyć nasze realizacje?

Zobacz jakie projekty zrealizowaliśmy.

Systemy CMS

Końcowym etapem przy tworzeniu strony internetowej jest wprowadzenie jej do systemu CMS. Dzięki temu klient może sam zarządzać i edytować treść strony, nie potrzebując do tego znajomości kodu.

CMS dobieramy na miarę potrzeb klienta. Korzystamy z dedykowanych rozwiązań i jeżeli trzeba to tworzymy je od zera. Bazujemy także na oprogramowaniu open source (Wordpress) dostosowanym do naszych potrzeb.

Wyróżnij się na rynku swoją stroną www!

Niech Twoja firma zostanie zapamiętana przez klienta.