Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Stawiamy na użyteczność i konwersje.

Research

Projektowanie sklepów internetowych zawsze zaczynamy od przebadania rynku i konkurencji. To pozwala nam dotrzeć do klientów, którzy będą wpisywać się w grupę docelową Twojej firmy.

User Experience

Nie pracujemy na gotowych szablonach, ale sami od podstaw tworzymy sklepy internetowe. Projektujemy z myślą o funkcjonalności, wysokiej sprzedaży oraz dopasowaniu do produktów firmy.

Makiety funkcjonalne

Przed rozpoczęciem pracy nad grafiką, zawsze wszystkie nasze koncepcje przedstawiamy na makietach. Dzięki temu możemy zaprezentować klientom układ sklepu.

Projektowanie skutecznego sklepu internetowego

Projektując sklepy internetowe uwzględniamy najnowsze trendy, ale zawsze na pierwszym miejscu stawiamy produkt, potrzeby i cele klienta. To właśnie pod niego tworzymy sklepy.

Chcemy by Twój klient poruszał się intuicyjnie po sklepie, dokonywał udanych zakupów i ponownie wracał na Twoją witrynę. Dlatego tworzymy sklepy pozwalające przejrzyście zaprezentować ofertę.

Profesjonalne wdrożenie

Nasza praca nie kończy się wraz z zaprojektowaniem sklepu internetowego. Pomagamy naszym klientom go wdrożyć, zawsze doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania.

Tworząc sklepy internetowe korzystamy z oprogramowania zmodyfikowanego na nasze potrzeby (PrestaShop oraz WooCommerce). Jednak nie zamykamy się tylko na takie opcje, wybieramy także dedykowane rozwiązania dla nietypowych projektów. Kod zawsze piszemy zgodnie z wytycznymi Google, dzięki czemu nasze e-sklepy są odpowiednio zoptymalizowane.

Zobacz jak wyglądają nasze sklepy internetowe

Przyjrzyj się realizacjom sklepów internetowych, które przygotowaliśmy dla naszych klientów.

Dbamy o Twoją sprzedaż

Kiedy zaprojektowany i wdrożony przez nas sklep internetowy jest w pełni gotowy, kolejnym krokiem jest stała obsługa, dbanie o konwersje i rozwój sprzedaży.

Prowadzenie sklepu jest ciągłym procesem, dlatego aby dobrze prosperował, musimy poświęcić mu całą uwagę. My w to głęboko wierzymy, dlatego zapewnimy Ci profesjonalną obsługę.

Zadbaj o wygląd sklepu internetowego.

Zaprezentuj jak najlepiej swój produkt.