Zamieszkaj z nami

Flateo.pl

Podstawowe informacje

Flateo jest portalem, który posiada jeden z największych rankingów deweloperów mieszkaniowych w Polsce. Powstał po to by ułatwić jak najlepszy wybór wykonawcy przyszłego mieszkania. Celem naszej pracy od 1 grudnia 2015 roku do 31 lipca 2016 roku było zwiększenie ruchu na stronie i dotarcie do jak największej liczby potencjalnych klientów.

  • optymalizacja
  • pozycjonowanie

Wspólne działania

Przed rozpoczęciem naszych działań prześledziliśmy dokładnie rynek branży deweloperskiej. Wspólnie z właścicielem Flateo ustaliliśmy kierunek rozwoju portalu i dobraliśmy najbardziej odpowiednie frazy. Zajęliśmy się także optymalizacją rankingów by były dostosowane do pozycjonowania.

Zwiększanie efektów

Aby zwiększyć ruch na stronie postawiliśmy także na linkowanie. Wartościowe linki sprawiły, że ocena portalu Flateo wzrosła w wyszukiwarce. Po tym czasie dobraliśmy także kolejne, nowe frazy, co przyniosło jeszcze większe efekty.
„Agencja interaktywna Widely doradziła mi jak zadbać o strukturę i jak prawidłowo zarządzać moją firmą w świecie biznesu online. Obecnie zapewniają mi świetną obsługę SEO. Pomogli mi z dotarciem z moją stroną do grupy docelowej, a także zwiększyli liczbę odwiedzin.”
Szymon Karwasz CEO, Flateo.pl

Lepsza widoczność

Rozpoczynając nasze prace nad zwiększeniem ruchu na portalu Flateo był on widoczny w wyszukiwarce tylko na 6 słów kluczowych. Po okresie 8 miesięcy możemy powiedzieć, że osiągnęliśmy zamierzony cel i portal zwiększył swoją widoczność do 325 słów.

Wzrost ruchu

Lepsza widoczności portalu Flateo sprawiła, że ruch na stronie wzrósł o 881%. Przełożyło się to na większą konwersje na stronie i na ilość pozyskiwanych leadów, co znacznie wpłynęło na wzrost przychodów firmy.

Wynieś swoją firmę na wyższy poziom!

Rozwiń potencjał, który w niej istnieje.