Pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa

Pozycjonowanie www Częstochowa

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie – to proces polegający na podniesieniu pozycji strony internetowej w wyszukiwarce Google. Dzięki działaniom pozycjonowania Twoja stron może zacząć się pojawiać wysoko w wyszukiwarce i osiągać najwyższe miejsca. Dlatego warto nam zaufać i rozpocząć razem z nami skuteczne pozycjonowanie strony.

Pozycjonowanie dzieli się dziś na dwa etapy: optymalizacja witryny oraz link builidng (linkowanie). Pierwszy etap to wprowadzanie zmian na stronie internetowej. W ramach niej należy poprawić strukturę witryny, budowę serwisu opierając się na wytycznych Google. Do tego dochodzi kwestia optymalizacji tekstów oraz odpowiednie rozplanowanie słów kluczowych w ramach całego serwisu. Kolejnym etapem jest zdobywanie wartościowych linków prowadzących do pozycjonowanej witryny. Nasza strategia pozycjonowania przygotowywana jest indywidualnie a poprzedzona zostaje audytami, które pomagają nam zrozumieć, w jakim środowisku obraca się firma, poznać konkurencje oraz działania, jakie stosuje.

Jak pozycjonujemy strony wwww Częstochowa

Pozycjonowanie - jak działamy?

Analiza i Planowanie

Działania rozpoczynamy od analizy aktualnej sytuacji pozycjonowanej strony internetowej. W ramach tego sprawdzamy czy nie został nałożony filtr lub ban, jakie linki prowadzą do strony oraz jaki jest rozkład słów kluczowych. Tworzymy wstępną analizę strony na podstawie, której wiemy jak rozplanować działania optymalizacyjne. Plan pracy zostaje przygotowany na okres 3 miesięcy i przesłany do akceptacji.

Optymalizacja i Linkowanie

Jednym z najważniejszych kroków jest przygotowanie strony www do jej pozycjonowania, czyli wprowadzeni optymalizacji. Zarówno technicznej jak i optymalizacji treści, już po jej wprowadzeniu zyskujemy bardzo dużo. A dzięki zastosowaniu autorskiej metody linkowania z naszego zaplecza oraz stron partnerskich o wysokim trust flow, otrzymujemy bardzo szybko wymierne efekty.

Analityka

By pozycjonowanie było efektywne, należy je monitorować i poprawiać miejsca, w których nasi użytkownicy się gubią czy uciekają. Dlatego w ramach oferty prowadzimy działania analityczne i webusability, wspierające sprzedaż.

Raportowanie

Po okresie 3 miesięcy wysyłamy pełen raport z prac. W którym podsumowujemy nasze działania oraz planujemy kolejny kwartał prac.

Pozycjonowanie Częstochowa cennik i koszty

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron www to bardzo kompleksowa usługa, dlatego cena jest uzależniona od bardzo wielu czynników i nie da się ustalić stałego cennika pozycjonowania. Nasze wyceny zaczynają się od kwoty 500zł netto miesięcznie. Lecz aby dokładnie dowiedzieć się ile będzie kosztować pozycjonowanie twojego serwisu musimy zapoznać się z nim oraz branżą, w której działasz. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie przedstawić rzetelną wycenę na pozycjonowanie.

Z naszymi klientami rozliczamy się wyłącznie w modelu abonamentowych, nie stosujemy rozliczenia za efekt. Taki model rozliczenia pozwala nam na edukowanie klientów, prowadzenie transparentnych działań oraz pozycjonowanie całego serwisu a nie tylko kilku wybranych fraz czy podstron. Nastawiamy się przede wszystkim na zwiększanie ruchu na stronie, a nie pozycji. Bo ruch = sprzedaż a czasami pozycje nie równają się nowi klienci, ponieważ frazy mogę być nie efektywne.

Nasza oferta pozycjonowania została opracowana na podstawie wieloletnich doświadczeń zespołu Widely i jest ona w pełni autorska oraz niepowtarzalna. Działania prowadzone są w pełni bezpieczne i pozwalają osiągać zamierzone cele.

Czy warto pozycjonować - Częstochowa

Pozycjonowanie Częstochowa - warto?

Częstochowa to miasto, które zamieszkuje ponad 230 tys. osób i jest jednym z najważniejszych ośrodków województwa śląskiego. To właśnie tutaj znajduje się jedna z największych Hut stali w Polsce, czyli Huta Częstochowa. Przy tak dużej ilości mieszkańców miasta oraz okolicznych wiosek, ważna jest widoczność na terenie lokalnym w wyszukiwarce. Dlatego usługa pozycjonowania lokalnego jest najlepszym wyborem, a przede wszystkim skutecznym sposobem za zaistnienie na rynku lokalnym, jakim jest Częstochowa i jej okolice. Pozycjonowanie lokalne będzie stricte powiązane z nazwą miejscowości, przez co bardziej precyzyjne oraz w skuteczne.

Chesz wiedzieć więcej? Porozmawiamy o pozycjonowaniu!

Zbuduj silną więź z odbiorcą Twojej marki.

Pokaż swój produkt i opowiedz jego historię.