Pozycjonowanie Stron Wrocław

Pozycjonowanie Stron Wrocław

Pomagamy zwiększyć ilość odwiedzin.

Dlaczego
pozycjonowanie?

Dotarcie do grup docelowych

Przez optymalnie dobrane słowa kluczowe możemy dotrzeć do grupy docelowej, co pozwoli na pokazanie wizerunku i produktów firmy.

Wzrost liczby odwiedzin

Im lepsza pozycja, tym większa popularność strony www lub e-sklepu. Dzięki temu klienci sami przychodzą do Ciebie, a nie do konkurencji.

Budowanie wizerunku

Dzięki wysokiej pozycji w Google możemy nie tylko dotrzeć do grup docelowych, ale także zbudować prestiż i rozpoznawalność marki.

Wzrost zysków ze strony

Pozycjonowanie bardzo dobrze wpływa na zwiększenie ruchu na stronie, co jednocześnie przekłada się na dużo większy wzrost zysków firmy.

Research

01

Każda branża wymaga innej formy pozycjonowania, dlatego na samym początku naszej pracy zaczynamy od analizy. Badamy co warto robić, a co nie będzie odpowiednie dla firmy.

Dobór fraz

02

W pozycjonowaniu ważny jest dobór fraz, dlatego sprawdzamy czego ludzie szukają i jak często. Dopieramy takie zapytania, które wpisują potencjalni klienci aby pozycjonowanie przyniosło możliwie najlepsze efekty.

Optymalizacja

03

Dobór odpowiednich fraz to nie wszystko. Ważna jest także optymalizacja strony www czy sklepu internetowego zarówno pod Google, jak i pod potencjalnego klienta, który na nią wejdzie.

Linkowanie (link buliding)

Obok optymalizacji strony, linkowanie jest kolejnym sposobem na budowanie lepszej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Pomaga też w zwiększeniu ilości wejść na stronę www.

Tworzenie wartościowych linków prowadzących do strony internetowej jest bardzo ważne, ponieważ pokazuje to wyszukiwarce, że linkowana strona jest warta polecenia. Również sama ocena strony www dzięki temu wzrasta. Przy linkowaniu korzystamy z własnych stron internetowych, ale także bierzemy pod uwagę metody zalecane przez Google.

Analiza i raportowanie
efektów pozycjonowania stron www

Każde nasze działania zawsze analizujemy, aby móc jak najszybciej wyłapać wszelkie niedociągnięcia. Po przetestowaniu słów kluczowych na realnych użytkownikach efekty zawsze poddajemy analizie i weryfikujemy je z naszymi początkowymi założeniami. O wszystkich naszych analizach zawsze raportujemy klientom, by mogli być na bieżąco z efektami naszych działań.

Zobacz jak zwiększamy ruch na stronie www

Kompleksowo obsługiwaliśmy portal Flateo.pl w zakresie pozycjonowania strony www.

Kompleksowa obsługa pozycjonowania

Aby zapewnić firmie najlepsze efekty i stabilizację, warto podejść do tematu SEO kompleksowo. Na pozycjonowanie ma wpływ wiele działań wykraczających poza standardowe rozwiązania. Należy do nich min. content marketing, PR oraz optymalizacja konwersji.

SEO PR

Wysokie wyniki w wyszukiwarce Google w pełni nie odniosą efektów, jeżeli firma nie zadba o odpowiedni wizerunek. Działania w ramach PR pomogą zbudować rozpoznawalną markę.

Content Marketing

Content marketing bardzo dobrze wpływa na SEO. Tworzenie i publikowanie dobrej jakości treści, pozwala na dotarcie do nowych użytkowników i zwiększenie liczby odwiedzin na stronie.

Optymalizacja konwersji

Praca nad stroną czy e-sklepem nie kończy się wraz z zaprojektowaniem jej. Ważna jest ciągła optymalizacja konwersji, która pozwala zwiększać zyski i być kilka kroków przed konkurencją.

Zwiększ ruch na swojej stronie www.

Zdobądź nowych klientów i zacznij pozycjonować swoją stronę.