Branding

Branding

Budujemy marki z emocjami i własną historią.

Analiza

Pierwszym krokiem do zbudowania marki z pomysłem jest przeprowadzenie audytu, przy pomocy którego analizujemy obecny wizerunek i działania firmy.

Badania

Badania pozwalają nam na dotarcie do grupy docelowej firmy i uzyskania informacji o postrzeganiu wizerunku i ocenie marki wśród klientów.

Strategia

Budujemy strategię marki od podstaw. Tworzymy długofalowe plany, nadając marce pożądaną osobowość i pomagając jej zaistnieć na rynku.

ikona naming

Naming Twojej firmy

Nazwa, obok znaku graficznego jest podstawą tożsamości każdej marki. Stworzenie idealnej nazwy nie jest łatwe, ale my, nawet najtrudniejszych wyzwań, się nie boimy.

Tworząc naming zawsze pamiętamy o tym, by oddawał on charakter marki i wyróżniał się na tle innych. Stawiamy na taką nazwę, która jest łatwa do zapamiętania i dobrze wygląda graficznie.

ikona tworzenie identyfikacji wizualnej

Tworzymy identyfikacje

Budujemy marki z pomysłem i emocjami, które zatrzymują klientów i pozostają w ich umysłach na dłużej.

Logo

Logo jest pewnym skrótem, który zostaje zapamiętany przez klienta. Projektując go, staramy się przekazać wszystkie te cechy i wartości, które ważne są dla marki.

Identyfikacja wizualna

Tworzymy całościowy system tożsamości wizualnej, który pomaga w budowaniu wyrazistego wizerunku marki. Określamy w nim sposób i formę komunikacji z odbiorcami.

Standaryzacja

Projektujemy księgi znaków, które kompleksowo opisują elementy systemu identyfikacji. Są one także przewodnikiem w sposobie prawidłowego wykorzystania i używania znaków marki.

Zobacz jak wyglądają efekty naszej pracy

Przygotowaliśmy identyfikacje wizualną platformy szkoleniowej dla pokerzystów.

Przygotowujemy projekty przeznaczone do druku

Wiemy jak ważny jest spójny wizerunek marki, dlatego przygotowujemy także projekty graficzne do druku. Tworzymy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb i pomagamy klientom zrealizować ich pomysły.

co robi agencja brandingowa

Agencja brandingowa – dlaczego warto nawiązać współpracę?

Zbudowanie spójnego wizerunku marki to dzisiaj podstawa dla każdej firmy. Tylko w ten sposób będziemy mogli dotrzeć do świadomości potencjalnych klientów. W tym właśnie pomaga agencja brandingowa.

Jednak dotarcie do odbiorcy to nie wszystko, firmy swoją marką muszą zainteresować klientów. Dlatego zadaniem agencji brandingowej jest zbudować markę, która będzie się wyróżniać na tle innych i zostanie zapamiętana na dłużej.

Zbuduj silną więź z odbiorcą Twojej marki.

Pokaż swój produkt i opowiedz jego historię.