O nas

O nas

Poznaj nas i przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać.

Cześć!


Jesteśmy agencją interaktywną z Wrocławia. Stawiamy na jakość, a nie na ilość, dlatego jeżeli także cenisz takie wartości, to cieszymy się, że tu trafiłeś. Projektujemy marki, które chcą się wyróżniać i odnieść sukces na rynku. Nie lubimy półśrodków, dlatego pomagamy firmom od A do Z. Doradzamy, szkolimy, wspieramy, stawiamy marki na nogi i budujemy ich strukturę.

Co nas
wyróżnia?

Dzielimy się naszą wiedzą

Nie tylko tworzymy projekty dla naszych klientów, ale dzielimy się też z nimi naszą wiedzą. Chcemy zmienić wizerunek ,,niedostępnych agencji" i sprawić, by klienci świadomie prowadzili swój biznes.

Cenimy bliskie relacje

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego udaje nam się nawiązać z nimi długotrwałe relacje. W każdy nowy projekt angażujemy się razem z klientem i tworzymy zgrany duet.

Wychodzimy poza schematy

Każde nasze działania poparte są analizą. Nie działamy na zasadzie ,,coś nam się podoba lub nie". Dlatego też nie podążamy ślepo za trendami, ponieważ cenimy wyraziste i niepowtarzalne marki.

Nigdy nie stoimy w miejscu

Wierzymy w to, że ciągle trzeba uczyć się nowych rzeczy. Nie zamykamy się tylko na własne zainteresowania, ale uczymy się także sami od siebie. Chcemy być ze wszystkim zawsze na bieżąco.

Poznajmy się lepiej!

Za każdą agencją stoją ludzie, a my nie lubimy bezosobowych marek, dlatego chcielibyśmy żebyś nas poznał. Naszą agencję tworzą trzy osoby i każdy z nas jest inny. Każdy z nas też działa w innym obszarze, ale dzięki temu jesteśmy zgranym zespołem i możemy tworzyć rozbudowaną współpracę z naszymi klientami.

Jakub Orłowski

Traffic Manger

Na wszystko ma zawsze jakiś pomysł. Nigdy się nie poddaje, tylko do końca szuka odpowiedniego rozwiązania. W Widely odpowiada za dział strategii biznesowej i marketingu. Pomaga firmom tworzyć modele biznesowe, wychwytuje wszelkie nieefektywności, szkoli zespoły i zapewnia zarządzanie wszystkimi kanałami online. Możesz być pewny, że z jego pomocą Twoja firma będzie sprawnie działała.

Agata Wilk

Brand strategist

Ciekawa świata. Nie boi się nowych wyzwań. Współtworzyła projekty związane z modą, która jest jedną z jej pasji. Zawsze myśli kilka kroków na przód by jak najlepiej zaplanować działania. Bacznie obserwuje świat i powstające nowe trendy, które wykorzystuje później w swojej pracy. Rozwija poboczną markę kolektyw Flawsome, gdzie pomaga firmom odnaleźć się w świecie digital. Projektuje marki, tworzy dla nich strategię i wspiera w rozwoju biznesu.

Jakub Ziółkowski

Brand & UX/UI Designer

Lubi dobrze zaprojektowane produkty. Stawia na marki wyraziste, z nowoczesnym designem, własną historią i sam takie buduje. W agencji Widely kieruje działem brandingu, tworząc od podstaw strategię identyfikacji wizualnej marek. W każdy projekt angażuje się całym sobą, bo nie lubi gdy jest z czegoś niezadowolony. Nie jest tylko brand designerem, ale także projektuje strony internetowe i czuwa nad technologią, bo wie jak ważna jest spójna koncepcja całego projektu.

Flawsome – kolektyw kreatywno-strategiczny

Rozwijamy naszą drugą markę kolektyw Flawsome, który pomaga firmom odnaleźć się w świecie digital. Budujemy marki, tworzymy dla nich strategię, kreację wizualną i wspieramy firmy w rozwoju.

Zbuduj razem z nami swoją wyjątkową firmę!

Zdobądź dodatkową wiedzę jak prowadzić prawidłowo biznes.