consulting

Pomagamy prowadzić consulting

Uporządkujemy strukturę Twojej firmy.

Działamy razem z Tobą!


Nigdy nie zostawiamy klienta samego sobie, zawsze pomagamy mu ze wszystkim do końca. Kiedy przygotujemy strategię działań, na samym końcu dopieramy narzędzia jakimi ma być ona realizowana i pomagamy prowadzić. Do podstawowych działań jakie powinny być obecne w firmie należą marketing, public relations i optymalizacja procesów.

Marketing i sprzedaż

Przy pomocy efektywnościowego marketingu, pomagamy zminimalizować ryzyko kampanii i osiągnąć jak najlepszy efekt przy jak najmniejszych kosztach.

Zawsze dobieramy to każdej strategii marketingowej odpowiednie narzędzia, a przy prowadzeniu kampanii na bieżąco monitorujemy działania, by przynosiły jak najlepsze efekty. Prowadzimy także działania SEO (pozycjonowanie) i SEM (AdWords).

Public relations

Przygotowujemy kompleksowe strategie komunikacyjne dla firm, które pozwalają budować rozpoznawalny wizerunek marki i relacje z odbiorcami w social media.

Zarządzamy także profilami w mediach społecznościowych, by były spójne z wizją firmy. Tworzy strategie kryzysowe z odpowiednim planem działania, dzięki czemu firmy są zawsze kilka kroków przed konkurencją.

Optymalizacja procesów

Wychwytujemy wszelkie nieefektywności, eliminujemy je i wprowadzamy zmiany, by firma mogła sprawnie działać. To przekłada się także na zadowolenie klientów.

Budujemy nowe działy od podstaw na potrzeby biznesu, ponieważ wiemy jak ważna jest spójność w firmie i jej prawidłowe funkcjonowanie. Szkolimy także zespoły, by firma mogła efektywnie działać.

Zdobądź wiedzę jak stworzyć rozpoznawalną firmę.

Zbuduj silną pozycję na rynku.